KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 8616411
nr 861 6411
Helge Zandén
(1886-1972), Sverige
Etsning, Helge Zandén (1886-1972), signerad. 1915, motivet: 25x28
Helge Zandén, svensk målare född i Borås 1886, död 1972.
Utrop:
300 kr
Såld:
200 kr
måndag 25 november 2013
kl 19:59:37
24/11 20:24:10
25/11 15:55:41
150 kr
Helge Zandén
Läs mer om Helge Zandén